Kalendář akcí
<< Červenec 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Počasí v Šumperku
Model yr.no

Poslední články
B7 …největší ha...
Nectavským údolím
Vasův běh 2010
Vasuv běh - Historie
Zimní příprava - ...
Nejčtenější
Vasuv běh - Historie[58276]
Zimní příprava - ...[52667]
Vasův běh 2010[52636]
Vysokohorská příp...[51075]
Nectavským údolím[41406]
Vzory dresů C.S.C.[41020]
Praděd[40930]
B7 …největší ha...[40245]
Okolo přehrad[38775]
VC Energotisu 2014

Výsledky 12. závodu MP - VC Energotisu

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body
1BrokešRostislavTeam Forman ChinelliB36:26,4
2PohankaLiborKC-BrnoB36:38,9
3NevídalOndřejBohuňoviceB36:49,8
4202ŠvábMiroslavCYCLING BRNOB37:14,5
5UrbášekJanExperiment 23B37:40,0
6243AdámekJiříCYKLO KolárnaB37:57,0
7203VašíčekPavelCycloracing - Team AB38:51,5
8MádleMiroslavStalak DewosB38:59,8
9205KábrtMiloslavCycloracing - Team AB39:07,3
10222MeišnerLiborCYCLING BRNOB39:13,3
11233TesařOldřichSK Orbea Czech MastersB39:20,0
12210SmrktaLadislavSilný team Uničov IIB39:37,1
13220KřešťákFilipCYCLING BRNOB40:06,8
14229ŠmídRobertCYCLING BRNOB40:07,6
15207KrestaMartinCYCLING BRNOB40:51,6
16HortJiříKuřimB40:52,5
17LovečekAdamMapei cyklo KaňkovskýB41:02,3
18PřidalJiříCBASE BrnoB41:07,7
19230SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkB41:21,4
20239VybíralLukášSilný team Uničov IIB42:03,4
21PolášekMichalVinohradské šlapkyB42:12,4
22226PlaničkaRobertBikesport team MohelniceB43:22,0
23238VráždilJiříC.S.C. ŠumperkB43:40,8
24SedlákVojtěchBianchi teamB44:22,3
25242HejtmánekMarekAZ - Ekotherm ŠumperkB44:48,3
26208PolcerJanSilný team Uničov IIB45:23,6
27234TřasákLukášCYKLOPROFI HOLICEB47:54,3

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body
1401HomolaLiborCycloracing - Team AC36:27,9
2420ProkešStanislavProkesteam o.s.C36:32,3
3407DrahovzalMiroslavCyklo Gang BřezinaC39:51,3
4421StráníkJosefTesaři OsíkC40:26,8
5408KudaPavelSC Mirva SvitavyC40:34,6
6412BosákAlešAB TEAMC40:46,6
7403ChudějMarekCycloracing - Team AC41:20,9
8410VodičkaVáclavCYCLING BRNOC43:03,6
9402ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC43:33,7
10409HornMiroslavSilný team Uničov IIIC44:12,5
11KlimešPavelCyklo + RájecC46:29,6
12405DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC48:34,5
13417MátlPavelCS Víno Karabina ŠumperkC53:34,2

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body
1530MoravčíkZdeněkSK Orbea Czech MastersD38:35,1
2PetrJosefPetr teamD39:06,3
3526MachalickýMilanCycloracing - Team BD40:51,4
4501PolcerFerdinandSilný team Uničov ID41:01,5
5511BednářPavelCycloracing - Team AD41:12,8
6531NovotnýPavelFORCE KCK Cykloteam Zlín I D42:55,7
7514ČejkaPetrCyklo team KOLARNAD42:56,9
8506KalousekJiříSilný team Uničov ID43:42,3
9507MaradaJosefCS Víno Karabina ŠumperkD44:12,1
10502SekerkaKarelCycloracing - Team AD44:16,7
11PolášekPavelVinohradské šlapkyD44:34,1
12518JaníčekPetrPELL´S TeamD44:43,0
13503ŠvecMilanSilný team Uničov ID45:10,8
14508VychodilMilanCAC ČervenkaD45:31,0
15540ŠtáblJiříKC Horní StudénkyD45:49,3
16516HejtmánekMilošAZ - Ekotherm ŠumperkD47:54,0
17SanetříkLuděkBuldoci RapotínD47:56,1
18509EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkD48:41,2
19522KoníčekJiříSilný team Uničov IID52:44,2
20510WiedermannZdeněkSilný team Uničov ID57:14,2
21JiráskoZdeněkGOHBMJD57:42,0
DNS504LukešStanislavCycloracing - Team AD

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body
1603MasnýMilanRacing Olešná Frýdek - MístekE42:51,8
2601ŠenkJaroslavSilný team Uničov IE44:08,7
3629TešnarTomášYOGI Racing Ostrava E44:09,9
4602FišerVladimírHaPe BrnoE44:25,7
5604PetrašStanislavCYKLOPROFI HOLICEE47:15,8
6631VolfBohumilC.S.C. ŠumperkE47:43,5
7607NovákVáclavSilný team Uničov IE47:49,9
8605KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE48:12,2
9613DurákLubomírCYKLOPROFI HOLICEE49:29,1
10608UlrichLubošSilný team Uničov IIE53:19,9
11618KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesE54:34,6
12632ZoubeleJiříAZ - Ekotherm ŠumperkE54:49,4
13609RýznarMiroslavAZ - Ekotherm ŠumperkE1:03:36,0
14610KrejsaIvanCykloklub Stará VesE1:11:19,4

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body
1703TřasákováLadislavaCYKLOPROFI HOLICEŽ44:36,6
2713VoráčováNaďaC.S.C. ŠumperkŽ46:33,4
3712ValouchováMarie---Ž47:35,4
4701VyčítalováJanaACS Drak Vrbno Ž50:27,4
5704VicencováPetraCycloracing - Team AŽ51:56,6
6710RadilováLucieHaPe BrnoŽ53:35,1

Počet účastníků závodu: 82

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A376100
2Silný team Uničov I35894
3CYCLING BRNO35488
4C.S.C. Šumperk32484
5CYKLOPROFI HOLICE31482
6Silný team Uničov II28880
7CS Víno Karabina Šumperk28278
8AZ - Ekotherm Šumperk26076
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Abyste mohli přidávat komentáře, musíte být přihlášený.
Hodnocení
Musíte být registrovaný, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlašte se, a nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přilášení
Jméno

Heslo



Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
PARTNEŘI













Kdo je On-line
Hosté On-line: 3

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 14
Nejnovější člen: Martin